Boska Magda?

Magda Gessler nazywa siebie boską [fot. KAPIF]
Facebook Twitter Plusone

Magda Gessler jako prowadząca Kuchenne Rewolucje bardzo często znajduje się pod ostrzałem krytyki. Krytykowana jest głównie za swoje ostre wypowiedzi, brak szacunku do właścicieli restauracji, w których gości. Widzom, jak również jej kolegom po fachu nie podoba się także, że pani Gessler skupia się bardziej na osobistych problemach uczestników, aniżeli na pomocy restauracji.

Choć media nie szczędzą jej słów krytyki, Magda Gessler jako prowadząca Kuchenne Rewolucje czuje się świetnie. Co więcej w ostatnim wywiadzie udzielonym Faktowi dała upust swojemu samozadowoleniu.

Magda Boska! [fot. P.Kibitlewski/ONS]

Magda Boska! [fot. P.Kibitlewski/ONS]

Jestem Magda Boska!- tak mówi o sobie restauratorka. Po chwili wyjaśnia, co dokładnie miała na myśli:

Restauracje z „Kuchennych rewolucji” są coraz bardziej bogate. Z 300 zł robią po 7-8 do 10 tysięcy dziennie jeszcze przed emisją programu. Taką im pomoc oferuję, bo ja jestem Magda Boska. K***a nic więcej nie powiem, bo stracicie szansę na oglądanie najbardziej wypier*** programu kulinarnego! – mówi Gessler.

Jak widać jej zachwyt nad własną osobą nie zna granic. Restauratorce z pewnością nie można odmówić przedsiębiorczości i zdolności w angażowanie się w niezwykle lukratywne przedsięwzięcia. Ale czy to oznacza, że powinna zupełnie zapomnieć znaczenia słowa skromność? Odpowiedź pozostawiamy Wam…

VN:F [1.9.22_1171]
Oceń artykuł
Ocena: 4.0/5 ( głosów: 1)
Boska Magda?, 4.0 out of 5 based on 1 rating

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


8 × sześć =

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>