Bez kategorii

Przepis na tortille z farszem z mięsa mielonego

Przepis na tortille z mięsem mielonym

Przepis na tortille z mięsem mielonym. Smaczne i szybkie danie. Zachęcamy do wypróbowania i komentarzy.

(więcej...) ...

Magda Gessler w Dreamlinerze

Magda Gessler idzie jak burza. Nie tak dawno pisaliśmy o premierze jej nowej książki kulinarnej, a ostatnio w mediach pojawiła się informacja, że jedzenie z jej restauracji będzie serwowane w najsłynniejszym polskim samolocie.

(więcej...) ...

Nowa książka Magdy Gessler

Niedawno w księgarniach pojawiła się nowa pozycja, którą z pewnością będą zainteresowani fani Magdy Gessler i jej programu Kuchenne Rewolucje. Restauratorka wydała książkę z niepublikowanymi dotąd przepisami z programu.

(więcej...) ...

Gessler otwiera szkołę gotowania

Już wielokrotnie pisaliśmy, że Magda Gessler to bardzo ambitna celebrytka, wciąż angażuje się w nowe projekty i jak dotąd całkiem dobrze na tym wychodzi. Teraz szykuje się do nowej inwestycji, zamierza otworzyć szkołę dla kucharzy.

(więcej...) ...

Najgorszy Kucharz Świata

Najgorszy Kucharz Świata

Pierwszy polski MasterChef wybrany, nagrody rozdane, show zakończone. Tymczasem na TVN Style możemy podziwiać kulinarne zmagania osób, którym bardzo daleko do zawodowców.

(więcej...) ...

Wielka wpadka TVN

O tym, kto został pierwszym polskim MasterChefem internauci dowiedzieli się już dwa dni przed finałem. Z oficjalnej strony programu!

(więcej...) ...

Półfinałowe zmagania

Po pierwszej konkurencji uczestnicy udali się na słynny hiszpański targ, Targ La Boqueria, by tam zaopatrzyć się we wszystko co niezbędne w kolejnym zadaniu.

(więcej...) ...

Gessler pozwana do sądu?

Magdalena Gessler [fot. Engelbrecht/AKPA]

Magda Gessler w "Kuchenny rewolucjach" pomaga upadającym restauracjom podnieść się z kryzysu. Taki jest zamysł tego programu, jednak albo sama prowadząca, albo producenci o tym zapomnieli...

(więcej...) ...

Włoska pasta vs amerykański hamburger

Włoska pasta vs hamburger

Wczoraj na naszym facebookowym profilu zapytaliśmy Was, która z kuchni prezentowanych w ostatnim odcinku MasterChef jest Wam bliższa.

(więcej...) ...

Czy Michel Moran je parówki?

(więcej...) ...