Basia Ritz – nie jestem oszustką!

Facebook Twitter Plusone

Internet obiegła informacja, o tym, że Basia Ritz, czyli pierwszy polski MasterChef miała swoją firmę cateringową, czym złamała regulamin programu.

Basia poczuła się bardzo dotknięta oskarżeniem o oszustwo. Mówi, że co prawda jest w stanie zaakceptować, że nie jest ulubienicą polskiej publiczności, jednak zarzucanie jest kłamstwa jest czymś okropnym i nie zamierza tego tak zostawić.

Czytelnicy facebookowej strony zwyciężczyni MasterChef przywołali słowa Basi zamieszone z jej profilu na bloggerze. Basia pisze, że gotowaniem zajmuje się zawodowo od roku, a także, że ma wielu zadowolonych klientów. Basia odpiera atak twierdząc, że to jedynie „chwyt marketingowy” i nic takiego nie miało miejsca. Powołuje się także na oficjalne stanowisko TVN w tej sprawie. W komunikacie na oficjalnej stronie MasterChef czytamy, iż owszem, Basia planowała świadczyć usługi cateringowe, nawet stworzyła stronę promującą swoją działalność, jednak nie zdążyła mieć ani jednego klienta. Do czasu udziału w castingach nikt nie złożył u niej zamówienia, więc bez przeszkód mogła wziąć udział w programie.

Wielu internautów negatywnie odbiera osobę Basi, twierdząc, że nie należy jej się tytuł mistrza. Pamiętajmy jednak, że to nie widzowie, a jury, w skład którego weszły osoby profesjonalnie zajmujące się kuchnią, decydują o zwycięstwie. I na nic się tu zdają głosy oburzenia i wzywanie do rezygnacji z tytułu!
Zwyciężczyni pierwszej polskie edycji MasterChef ma grono swoich zagorzałych fanów, którzy szczerze gratulują jej sukcesu, i których serca już zdobyła!

VN:F [1.9.22_1171]
Oceń artykuł
Ocena: 5.0/5 ( głosów: 1)
Basia Ritz - nie jestem oszustką!, 5.0 out of 5 based on 1 rating

Skomentowano 2 razy

  1. lucuss pisze:

    i tym o to sposobem kolejna edycje będzie oglądać połowa dotychczasowych telewidzów. Sto razy lepsze wersje zagraniczne zresztą jak zwykle, zal mi tylko osób które niestety przegrały w nierównej walce

  2. xawiedziona pisze:

    Gessler do domu
    nie do konkursu
    mało polek miszkających w Polsce

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


+ 6 = dziesięć

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>