Ania Starmach promuje dania z proszku?

Facebook Twitter Plusone

Jakiś czas temu jurorka MasterChef wystąpiła w serii filmów promujących dania z torebki marki Kamis.

Ania Starmach wzięła udział w kampanii promującej mieszanki przypraw, dzięki którym w 20 minut przygotujemy np. kurczaka po prowansalsku, mając do dyspozycji tylko jedną torebką z „przyprawami”. Oczywiście chodzi tak naprawdę o potrawy z proszku.

Wszyscy pamiętamy, że Ania mocno skrytykowała Miłosza, który podał do degustacji gotowe ciasto francuskie. Większość z Was pewnie zdaje sobie sprawę, że ciężko było by wykonać ciasto francuskie w czasie, jaki wówczas na przygotowanie dania mieli uczestnicy.

Czy Waszym zdaniem osoba, która uchodzi za autorytet w świecie kulinariów powinna brać udział w tego typu przedsięwzięciach i reklamować dania z torebki?

VN:F [1.9.22_1171]
Oceń artykuł
Ocena: 2.2/5 ( głosów: 6)
Ania Starmach promuje dania z proszku?, 2.2 out of 5 based on 6 ratings

Przeczytaj także:

  1 komentarz

  1. janiu14 pisze:

   a cóz to za autorytet? każdy moze skończyc dobrą szkołę, a powiem więcej, nie skonczyc zadnej szkoly a gotowac lepiej od pani Anny. Autorytetem moze byc Bastianich czy Stein ale nie ona:)

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  *


  sześć − 1 =

  Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>