Czy jest tylko ładnym dodatkiem w jurorskim składzie?

Facebook Twitter Plusone

Ania Starmach już od dwóch lat gości w domach telewidzów za sprawą Dzień Dobry TVN, gdzie przedstawia swoje kulinarne pomysły. Jednak jak dotąd nie była znana szerszej publiczności.

Rozpoznawalność przyniósł jej udział MasterChef. Początkowo obawiano się, że ze względu na młody wiek i niewielkie doświadczenie Ania będzie w programie tylko ładnym dodatkiem. Jednak dała dowód na to, że na kuchni się zna, a jej oceny to nie tylko słodkie komplementy. Choć jej krytyka jest wyrażona w bardzo subtelny sposób, to jednak udowadnia, że w MasterChef nie znalazła się przez przypadek.

A co wy sądzicie o Ani Starmach? Jak wypada w porównaniu ze starszą i bardziej doświadczoną koleżanką – Magdą Gessler? Która z nich budzi u Was większą sympatię?

VN:F [1.9.22_1171]
Oceń artykuł
Ocena: 5.0/5 ( głosów: 1)
Czy jest tylko ładnym dodatkiem w jurorskim składzie?, 5.0 out of 5 based on 1 rating

Skomentowano 4 razy

 1. ja pisze:

  artykuł bardzo stronniczy, albo ma bogatego tatę, wuja lub fajną ciocię, albo zasłużyła sobie w inny sposób, chyba wiadomo o co mi chodzi. meritum wypowiedzi jest takie, jak może być jurorem osoba, która mimo młodego wieku nie jest żadnym autorytetem w gotowaniu. są młode osoby osiągające sukcesy w danej dziedzinie przy których chce się „zdjąć kapelusz” by podkreślić uszanowanie umiejętności. ona z pewnością nią nie jest. mnie osobiście mimo że uwielbiam tego typu programy, zniechęciła do oglądania.

 2. Kinia pisze:

  Myślę, że jest idealnym dodatkiem kogoś mało obeznanego. Tak jak w każdym programie, jednym z jurorów musi być, ktoś tylko dla miłego usposobienia.
  Oglądam programy Pani Ani i nie mogę powiedzieć o niej, że jest dobra w tym co robi. Ale bardzo ją lubię ;)

 3. kamila pisze:

  bardzo fajna prowadzaca, moim zdaniem zdecydowanie bardziej konkretna i rzeczowa od gessler

 4. zielonysmok pisze:

  Pani Ania sztuczna i mdła, aż nie chce sie na nią patrzec

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


8 + cztery =

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>