Agnieszka Sulikowska – Radi – czemu spakowała walizki?

Facebook Twitter Plusone

Agnieszka Sulikowska – Radi to uczestniczka MasterChef znana jest już z tego, że lubi uronić kilka łez, jeśli w jakiejś konkurencji coś pójdzie jej nie tak.

W ostatnim odcinku MasterChef Agnieszka znalazła się wśród zagrożonej trójki uczestników. Jej carpaccio z polędwicy wołowej nie zrobiło wrażenia na Ricku Steinie, dlatego też Agnieszka musiała stanąć do następnej konkurencji, w której głównym, a zarazem jedynym składnikiem była… wołowina. Wiemy, że Agnieszka nie przepada za mięsem, więc kiedy okazało się, że zagrożeni do przyrządzenia mają steki widzieliśmy po minie Agnieszki, że chyba się poddaje.

Rzeczywiście Agnieszka przyznała później, że była przygotowana do odejścia i … spakowana. Na szczęście, udało jej się wybrnąć z tego ciężkiego dla niej zadania. Zresztą już nie pierwszy raz.

Jak myślicie? Czy Agnieszka ma szansę zostać master szefem?

VN:F [1.9.22_1171]
Oceń artykuł
Ocena: 1.6/5 ( głosów: 7)
Agnieszka Sulikowska - Radi - czemu spakowała walizki?, 1.6 out of 5 based on 7 ratings

1 komentarz

  1. ZŁY pisze:

    Dobrze ze pn AGNIESZKA odeszła z programu nie mogłem oglądać Jej płaczu Taka dorosła osoba a pani zachowała się gorzej od dzieci które gotowały wMasterChef wAustrali tam nie było łez PROŚBA aby w następnym programie nie było płaczków iwszyscy brali przykład z DZIECI które brały udział w Master Chef’ w Australi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


− trzy = 5

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>